Zaman Akıp Gidiyor

01/01/2016 Saat 0 Comments

indirimli saatHemen hemen çoğu insan aksesuar olarak saat takmayı tercih eder. Her kıyafetine uygun saat takan her defasında farklı bir saat takmak isteyen kişiler vardır. Bunu yaparken de elbette uygun fiyata indirimli saat almayı tercih ederler. Saat modasını sürekli takip eden saat zevki bir tutkuya dönüşen kişiler vardır. Bazen çok uçuk fiyatları saat üzerine harcayan insanlar da bulunmakta. Ama yine de uygun fiyata cezbeden, bunu tercih edenler, özellikle bu indirimleri bekleyen kişiler de mevcut.

 

Artık telefonlarımızda, gittiğimiz mekânların duvarlarında, bilgisayarlarımızda, tv ekranlarında saat göstergeleri olsa da yine de kol saatlerinden vazgeçemiyoruz. Bu yüzden bunun ticaretini yapan online satışlar da var internet üzerinde. Bazen de bir sokak satıcısında indirimli saat seçenekleriyle karşılaşabiliyoruz. Evet, o zenci kardeşlerimizin açtığı tezgâhlardan bahsediyorum. İyi ki varlar ve bizleri değişik seçeneklerle karşılaştırıyorlar.

 

Saat deyince aklımıza akıp giden zaman geliyor. Bizler hayatın bu akışında saatlere ihtiyaç duyuyoruz. Evimizin her odasında dahi bir duvar saati yahut masa saati kullanıyoruz. O kadar çok değişik modeller üretilmekte ki. Duvarınızı süsleyen irili ufaklı saatler, İstanbul temalı, çocuk odası için çizgi film temalı, mutfak için mutfağa yönelik temalar yapılmış. Çeşit çeşit önümüze serilmiş bulunmaktalar. Zamanın hızla geçtiği bu devirde her an kıymetlidir. Bazen bir dakikanın uzun geldiği anlar olur. Bazen ise 1 saatin 1 dakika gibi geldiği anlar olur insana. Yani hep bu karmaşa içinde sürdürüyoruz zamanımızı. Elimizde olan saatlerle daha iyi ayarlarız zamanı.

 

Zamanı planlı kullanmak zamanı dolu kullanmak bizlerin elindedir. Ama bunu yaparken ticari piyasa tabi ki boş durmuyor ve bu işin modasını genişlettikçe genişletiyor. İlk başta da bahsettiğimiz gibi insanlar artık her kıyafetine uygun bir saat tercihinde bulunuyorlar. Saatlerde indirim niçin yapılıyor derseniz müşterilerini kendi markalarına müptela kılmak için, güvenilirliklerini halka duyurmak için bir tercih sebebi olabiliyor. Etkili bir yöntem olduğu da kesin. Maksat ayak alışsın derler ya sizin gönlünüz olsun yeter.