Saatte Yeniliğin Ve Modanın Kalbi

Certina saat olarak önceliğimiz siz değerli müşterilerimize daime en yeni, en modaya hitap eden, en şık ve tarzınızı yansıtabilecek tasarımlar sunmaktır. Bunun garantisini vermek için varız. Certina saat olarak ürün kalitemizi zirvede tutmaya devam ediyoruz. Sevdiklerinize armağan edebileceğiniz hediyelik bir eşya, özel günlerinizi süsleyen küçük ama bir o kadar da değerli bir saat mi arıyorsunuz? Aradığınız saati bulmak için fazla gezmenize gerek yok, biz sizin için onu ayağınıza getirdik.

 

125 yılı aşan bir tecrübemizle karşınızda olmanın gururunu yaşıyoruz. Saatlerimizin dizaynı, dayanaklılığı yüksek performans seviyesindedir. Saatiniz çok değerli olduğu için onu bir yere çarpmaktan korkuyordunuz, öyle değil mi? Artık bu gibi sorunlarla karşılaşmayacaksınız çünkü Certina Saat, saat firması olarak eşine rastlanmayan bir dayanıklılığı sizlerle buluşturuyor. Teknolojik çağı saate uyarladığımız ve bu uyarlamayla PVD teknolojisi ve özel alüminyum karışımlara yer verdiğimiz saatler çağın değerlerini içinde barınmaktadır. Kullandığımız titanyum saat sektöründe ustalığımızın ne denli önemli ve öncü olduğunun bir kanıtıdır ve bunu açık bir şekilde ifade etmektedir.

 

Saatlerde aşırı sıcak ve aşırı soğuk havaların sebep olduğu zararlar ve hasarlara da son veren hipoalerjenik bir sistemimiz bulunmaktadır. Bunun haricinde safiri kullandığımız ve onu 200 santigrat derece ile ısıtıp kristal hale getirerek elde ettiğimiz safir külçeyi saatimizin camı olarak kullanmamız işçiliğimizin en iyi özetlendiği olaydır. İşçiliğimiz ve işçilerimize daima önem veriyor, onların siz değerli müşterilerimize hizmet hususunda günden güne bilinçlendiriyor, bu bilincin artmasını sağlayıp bir bütün oluşturuyoruz. ISO standartlarına uygun olma özelliğini içinde barındıran saatlerimiz sizin için bir saatten öte bir arkadaş statüsü görecektir. Certina Saat kolunuzda olduğu sürece kendinizi güvende hissedecek, kazandığınız özgüven ile birlikte toplum içinde de iletişimleriniz kaliteyle artacaktır.

 

Su geçirmeyen özelliği sahip olan saatlerimiz su sporları ile uğraşan müşterilerimiz için birebirdir. Onların tercihine bu özelliğin dışında tasarım ve dizayn da tabii olarak sunulmuştur. Bunun dışında, her insan saatinin su geçirmemesini tabii olarak isteyebilir ve bu müşterinin en doğal haklarından biridir. Daima yenilik ve moda için doğru zamanı yakalayabilirsiniz. .