Kalitenin Ve Şıklığın Tek Adresi Tag Heuer Saatleri

Tag heuer saat 1860 yılından bugüne kadar sahip olduğu kaliteyi prestiji ve şıklığı muhafaza ederek hatta arttırarak günümüze kadar taşımıştır bir markadır. Tagheuer saatleri köklü olduğu kadar dayanıklı prestijli, şık ve bin bir çeşidi ile kullanıcılarının ve saat meraklılarının gözdesi olmayı başarmış bir markadır. Tag heuer saat İsveç imzası taşımaktadır ve 155 yıldır kalitesi arttırarak günümüze gelmiştir.

 

İster günlük, ister sportif ve isterseniz klasik saat seçenekleri ile gerçek bir saat markasıdır. Dayanıklılığı, şıklığı, herkese hitap eden seçenekleri ve prestiji ile diğer markalara nazaran kullanıcılarının cebini yormadan ayrıcalık sahibi olmanız çok kolay. Tagheuer saatlerine sahipseniz siz sadece bir saate ya da markaya sahip değilsiniz. Bunun yanında kaliteye ve ayrıcalığa sahipsiniz demektir.

 

Tag Heuer en hevesli motor yarışlarının en efsane isimlerin zaman tutucusu bu markadır. Tag heuer müşterisi aslında saati alırken bu yarışlardaki tutku ve heyecanı da birlikte alır.bundan dolayıdır ki bu saat müşterileri ayrıcalık ve prestij sahipleridir. Ayrıca Amsterdam olimpiyatlarının zaman tutucusu olarak seçilmiştir. Tag heuer markasına ait Aquaracer sporcu saatinin özellikleri ve her sporcu saatlerinde bulunması gereken altı özellik şöyle sıralanmıştır. 200 m su geçirmezlik, tek yönlü dalgıç çemberi, gece parlayan rakamlar ve ibreler, vidalı tepe, çift emniyetli metalklips, çizilmeyen safir camdır.

 

Tag heuer, insan omurgasından esinlenerek yeni bir bilezik yapısı ve saat modeli piyasaya sürmüştür. S\EL denilen bu model, bileziğin yapısı nedeniyle bileğe tam oturduğundan kolay ve rahat taşınıyor. Daha sonraki yıllarda bu model biraz daha geliştirilerek adı LİNK olarak değiştiriliyor. 1992 yılından itibaren F1 yarışlarında zaman tutuculuğu yapmaya başlıyor tabi ki Dünyanın en teknolojik yarışlarında zaman tutuculuğu yapması Tag heuer saat markasının prestijini arttırıyor. Bu süreç 2003 yılına kadar devam ediyor.

 

Yukarıda da bahsettiğimiz gibi Tag Hever saatleri 155 yıldır başarısı katlanarak bugüne kadar gelmiştir. Teknolojinin öncüsü olmayı başarmış bu saat markasını bir yazı, bir söz ya da bir kelime ile anlatmak pek mümkün değildir. Tag Heuer saatleri her alanda kullanıcılarına ayrıcalık sağlamaktadır. Sizde bu ayrıcalığı yaşamak istemez misiniz?