Kaliteli ve etkileyici saatler kullanarak toplum içerisinde fark yaratın

20/09/2015 Saat 0 Comments

saatt

Günümüze saatler saati gösteren ürünler olmaktan çok giyim tarzınızı şekillendiren onları tamamlayan aksesuarlar olarak hizmet vermektedir. Bu nedenle saat kullanımı hem kadınlar hem de erkekler için önem arz etmektedir. Erkeklerin karizmatik bir stil sahibi olmak veya kadınların çekici bir görünüme kavuşmak için kullandıkları aksesuarlardan olan saat modelleri kadın ve erkeklerin kendi tarzlarını yaratmalarını sağlamaktadır.

Saat kullanımı konusunda hem erkeklerin hem de kadınların dikkat etmeleri gereken hususlar bulunmaktadır. Bu hususlardan en önemlisi hangi tarz saat kullanırsanız kullanın kesinlikle orijinal saat ürünlerini tercih etmemiz gerektiğidir. Çünkü sahte veya taklit saatler toplum içerisinde veya arkadaş topluluklarında kendisini hemen belli etmektedir. Bu nedenle orijinal ürün kullanmanız sizi daha karizmatik ve daha çekici yapmaktadır. Piyasada ünlü saat markalarının taklit ve sahte modelleri çokça yer almaktadır.

Bir saatin orijinal olup olmadığını anlamanın en garanti yolu o saati yetkili satıcısından almaktır. Saat sektöründe sahtecilik olaylarına genellikle internet üzerinden yapılan saat siparişlerinde rastlanmaktadır. Ucuz saat vaadiyle müşterileri kandıran bu dolandırıcılar orijinal saat ürünlerini uygun fiyatlara sattıklarını iddia etmektedirler. Eğer piyasa değerinin yüzde 50 ve daha üzerinde bir indirimli satılan herhangi bir saat görürseniz bu saatin orijinal olmadığı konusunda emin olabilirsiniz.

Ucuz saat satın alarak dolandırıcıları zengin etmek yerine bütçenizi biraz daha zorlayarak orijinal saat alabilirsiniz. Sanat konusunda dikkat etmemiz gereken diğer bir husus ise kullandığınız saatin giyim tarzınıza uyumlu olmasıdır. Yani klasik bir giyim tarzı tercih etmiş iseniz spor bir saat tercih etmemelisiniz. Unutmayın saatler sizin tarzınızı karizmanızı ve çekiciliğinizi belirleyen en önemli aksesuarlardır.

Yanlış saat tercihi; takım elbisenin altına spor ayakkabı giyilmesine veya spor eşofman altına rugan ayakkabı giyilmesine benzemektedir. Saat konusunda yanlış tarz seçimi sizi rüküş bir duruma düşürebilir. Toplum içerisindeki karizmanızı ve çekiciliğinizi kaybetmek istemiyorsanız kullandığınız aksesuarların giyim tarzınızla uyumlu olmasına azami dikkat göstermelisiniz. Ünlü bir söz ucuz mal alacak kadar zengin değilim der. Siz de orijinal saatleri tercih ederek hem bütçenizi hem de etkileyiciliğinizi koruyun.