Fossil Saat

fossil saatGünlük yaşantımızın en önemli parçalarıdır zaman. Zaman o kadar hızlı geçer ki nasıl geçtiğini anlam veremeyiz. Taki bunu saatimize bakıncaya kadar. Geçen zamandan da saati suçlarız. Çünkü onlar işini yapmıştır ama biz ya bir yerde bir sohbete dalmışızdır ya da zamanın nasıl geçtiğini anmayacak kadar keyifli bir iş yapmışızdır.
Saatler günümüzde sadece zaman kontrolü olmaktan çıktı diyebiliriz. Bunu bir saatçinin önünden geçerken anlamak mümkün. Nasıl mı? Şekil olarak, renk olarak, desen olarak, fiyat olarak bir çok saat üretiliyor neden saatler artık bir aksesuar olarak kullanıyor. Başka bir cevabı yok. Yılın her mevsiminde kullanılacak saatler de var diyebiliriz. Fossil saat bu konuda biraz kısıtlı olduğunu düşünüyorum. Çünkü şekil olarak dayanıklılık olarak fiyat olarak her mevsim değiştirmek gerektirecek bir saat olmadığını düşünüyorum. Cep yakıcı markalar platformunda yer aldığı herkes tarafından bilinir.
Farklıdır, ilgi çekmekte ayrı bir özelliği olduğunu düşünüyorum. Hangi kolda olursa olsun ben buradayım diyen bir türdür. Duruşundan ödün vermemesi gerektiğini düşündüğüm bir markadır. Her kesimden insanların kullanmasını istediğim bir markadır Fossil saat insanları mutlu eden tasarımları her kesime hitap etmeli. Bunu nasıl başaracağı konusunda fikirlerimi söylemem gerekirse belirli günlerde gerek yılbaşı olsun gerek önemli günlerde olsun yapacağı kampanyalar la her kesime hitap etmeyi başarabilir.
Böylece her kesimin kendisine ulaşmasına olanak sağlayacağını düşünüyorum. Birçok saat markaları var ve bunların bir çok taklitlerinin de olduğu ortada iken bu markanın taklitleri rağbet görmediğine inanıyorum. Sipariş verilmiş gibi ürünler üretiliyorlar. Bir ürünün her detayında dikkat edilmelidir markası, sıradan bir ürün yaparak marka yapıştırmak kolay iş, önemli olan kolumuza taktığımızda gönlümüzde hissetmeliyiz kaliteyi, farkı.
Bu konudaki düşüncelerimi yeteri kadar ifade edebildiğimi düşünüyorum. Marka elbette önemli ama gerçek ürün gerçek his gerçek tasarımı tercih etmek elbette çok daha önemli. Başkalarına marka kullanıyor hissi verebiliriz ama bir markayı gönlümüzde hissetmek çok daha önemli, bu yüzden tabiri halk deyimiyle çakma ürünlerden uzak durup kaliteli ürünler kullanmayı tercihimiz daha önemlidir.