Burberry Erkek Saatleri

Bu haftaki yazımızda sizlere erkeklerin karşı cinsi etkileyebilmeleri için uygulamaları gereken teknikleri ve tercih etmeleri gereken giyim ve aksesuarlar modellerinden bahsedeceğiz. Her erkek içerisinde bulunduğu arkadaş grubunda lider konumda olmak ve özellikle karşı cinsteki arkadaşlarının ilgisini çekmek ister. Bu nedenle erkekler de en az kadınlar kadar giyim ve kullandıkları aksesuarlara özen göstermektedirler.

Bir erkeği farklı kılan en önemli unsur kendi vücut özellikleri ile bağdaşan giyim tarzı tercih etmesidir. Kendi tarzlarını yaratabilen erkekler toplum içerisinde daha çok ilgi görmektedirler. Örnek vermek gerekirse nasıl ki kadınlar kendi yüz ve vücut şekillerine uygun saç modelleri ve renkleri tercih ediyorlar ise erkekler de kendilerini daha heybetli ve daha çekici gösteren saç stillerini tercih etmelidirler.

Kadınların bir erkekte aradıkları en önemli özellik iç dünyasının sıcacık olması ise de ilk tanışma aşamasında dış görünüme oldukça önem vermektedirler. Çünkü dış giyimine ve tarzına önem veren erkekler kadınların gözünde kendilerine de gerekli değeri ve özeni gösterebilecekleri şeklinde yorumlanmaktadır.

Erkeklerin kendi tarzlarını meydana getirmeleri konusunda önem taşıyan diğer bir husus ise aksesuar kullanımıdır. Nasıl ki kadınlar kolye, küpe, toka, bilezik gibi aksesuarlar kullanarak hem çekici görünmek hem de farklarını ortaya koymak istiyorlarsa erkekler de saat, yüzük ve kolye tercihleri ile kendi farklarını ortaya koymalıdırlar. Kadınların erkeklerde en çok dikkat ettikleri aksesuar saatlerdir. Özellikle burberry erkek saat modelleri; tasarım olarak kadınları etkileyen bir tarza sahiptir.
Erkekler kullandıkları saat modelleri ile bir nevi kişiliklerini karşısındaki kadına yansıtmaktadırlar. Örneğin köşeli ve klasik bir saat kullanan bir erkek karşısındaki kadına prensiplerine sıkı sıkıya bağlı ancak sevgiye önem veren bir erkek imajı çizmektedir. Spor saat modelleri kullanan bir erkek ise karşısındaki kadına özgürlüğüne düşkün ve yorulmak bilmeyen bir yapısı olduğunu belli etmektedir.

Erkekler saat seçimlerinde mutlaka kendi giyim tarzlarına uygun bir seçim yapmalıdırlar. Kalitesi ile dünya çapında en çok tercih edilen saat markası olan burberry erkek saat modelleri ile erkekler fark yaratabilecekler.