Bir Saatten Öte Değerler

Zaman her geçen saniye akıp giderken, geri alınamayacak tek kavram olarak insan yaşamında değerli bir yere sahiptir. Zamanı yönetmek ve en uygun şekilde yaşamak, biz insanların ellerindedir. Ellerimizle sahip olduğumuz değere sahip çıkmak ve değer katmak da bizlerin seçimiyle yönlendirilip yönetilebilir. Zamanı yakalamak ve yakalanan zaman ile modayı bir arada yaşamak dkny saat ile mümkün.

Değerli zamanın tanımı dkny saat kadınların kendilerine değer katan aksesuarları arasındadır. Saat, her an kolda taşınan, günlük yaşamın ayrılmaz parçalarından biri olması nedeniyle, kişiler tarafından özenle seçilmesi gerekli olan ürünlerdendir. Dkny’nin modern tasarım çizgisine sahip olan ürünleri dünya üzerinde pek çok kişi tarafından sevilerek kullanılıyor.

Dkny’nin modern yaşam stilini simgeleyen marka kültürü, ürünlerini taşıyanlarında kişilik özelliklerini ilk bakışta belirtir niteliktedir. Dkny saat modern şehirli ve feminen kadınları hedef kitlesi olarak tanımlıyor ve pazarlama iletişim faaliyetlerini de o hedef kitle üzerinden başarıyla yürütüyor. Dkny saat ile sokak modasına uygun giyim sergileyen kişiler şık ve trendlere uygun bütünsel bir şıklık yakalayabiliyorlar.

Bütünsel şıklık kavramı bütünde taşınan her detayın uyumlu birlikteliği olarak tanımlanabilir ki bu da her an kolumuzda yalnızca saate bakmaktan da öte olan bir aksesuar seçimi ile mümkün gibi gözüküyor. Yaşı her ne olursa olsun dkny kadını özeldir ve özel olmak ister. Seçtiği dkny ürünleri ile sade bir şıklık yaratmak ve yakalamak ister. Giydiği uzun pardösüsü, dar yüksek bel pantolonu, kısa kazağı ve kolunda ben buradayım diyen dkny saati ile fark yaratmak ister.

Seçimlerinin yarattığı farklılığın farkında olan dkny kadını, üzerinde taşıdığı her bir detayın özel seçimler olduğunu kanıtlamak ister. Bu detay bazen yalnızca dkny saattir ve kadında bütünsel bir şıklık yaratıverir. Ayrıntılarda dahi kalite kokan dkny kadını kalitede seçici olduğunu dkny tercihi ile belli eder.

Dünya üzerinde pek çok kadın tarafından sevilerek taşınan dkny saatler onlar için saat olma vasfından çok kalitenin ve modanın zamanla birleşimi olarak tanımlanır. Dkny saat tutkunları için saatten öte değerlere sahip olan bu saatler, ürünün fonksiyonel özelliklerinden öte saatle birlikte sahip olunan kişisel değerlerle ilgilenirler.