Armani Saat Modelleri

05/11/2015 Saat 0 Comments

Kullanmakta olduğumuz saatleri sadece zamanı göstermeleri için tercih etmeyiz. Zaten gelişen teknoloji sayesinde yanımızdan bir an bile ayırmadığımız cep telefonlarımızdan ve akıllı telefonlardan saatin kaç olduğunu öğrenebilmekteyiz. Nasıl ki erkekler giyim tarzlarını desteklemek için yüzük gibi aksesuarlar kullanıyorlar ise ve nasıl ki kadınlar kendilerini çekici kılabilmek için kolye ve küpe gibi aksesuarlar tercih ediyorlar ise saatler de erkek ve bayanların giyim tarzlarını şekillendiren ve onlara değişik bir hava katan aksesuarlardır.

 

Ancak saat kullanımında hem erkeklerin hem de bayanların dikkat etmeleri gereken önemli hususlar bulunmaktadır. Saat kullanımında dikkat edilmesi gerek ilk husus kullandığınız saatlerin mutlaka orijinal olması gerektiğidir. Günümüzde orijinaline çok benzeyen replika saatler de yapılmaktadır. Gerçek bir saat sever bir saatin sahte olup olmadığını duruşundan ve kalitesinden anlayabilir ancak her insanın aynı titizlikte olmasını beklemek doğru değildir.

Bu nedenle saat satın alırken beğendiğiniz Armani saat modelinin mutlaka orijinal olup olmadığını kontrol etmeniz gerekmektedir. Eğer satın alacağınız saat hakkında sahte olup olmadığı yönünde şüpheye düşerseniz satıcıdan saatin kutusunun olup olmadığı yönünde bilgi alın ve kutusunun üzerinde orijinal olduğuna dair bir ibarenin olup olmadığını kontrol edin. Pek çok replika saat üreticisi maliyetten kaçınmak için saat kutuları kullanmamaktadır.

 

Saat kullanımı esnasında dikkat etmeniz gerek ikinci husus ise kullanmış olduğunuz saatin mutlaka giyim tarzınız ile birebir uyum göstermesi gerektiğidir. Yani klasik bir giyim tarzını tercih ediyor iseniz kullanmakta olduğunuz saatin de mutlaka klasik bir tasarıma sahip Armani saat olması gerekmektedir. Aksi halde klasik modelde bir takım elbise ile spor kesim bir saat kullanmanız spor bir kıyafetin altına rugan bir ayakkabı giymeniz gibi abes duracaktır.

 

Kadın ve erkek ilişkilerinde de saat kullanımının önemi büyüktür. Özellikle kadınlar ilk tanıştıkları erkeklerde iki hususa dikkat etmektedirler. Bunlardan bir tanesi ayakkabı modelidir. Eğer erkeğin kullandığı ayakkabı modeli kendisine yakışıyor ise kadın gözünde o erkek stil sahibi bir izlenim kazanmaktadır. Saat kullanımı da aynı şekilde kadın gözünde erkeğin zevkini anlamasına yardımcı olur.

Armani bayan/erkek saat modellerini bu linkten inceleyebilirsiniz: http://www.hediyesaati.com/armani-marka-saatler